Úspěchy - Rok 2018

Únor 2018

VIENNA OPEN DANCE FEST 16. - 18.2.2018

Kategorie Baby (do 5,5 let)

1. místo - Koťátka - trio - Art - Adélka Maralíková, Vanesska Do, Terezka Vítečková

Kategorie Mini (5,6 - 8,5 let)

1. místo - Mít chytro v hlavě - formace - Jazz - Terča Burianová, Terka Šafránková, Barča Mílková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Aďa Weimerová, Aňa Bohačíková, Kája Šimečková, Týna Zublová, Kačka Dudová, Vivi Weimerová, Viki Kmínková, Adélka Maralíková, Terezka Vítečková, Vanesska Do, Natálka Najmanová

2. místo - Pod peřinkou - formace - Art - Barča Mílková, Domča Jánská, Kája Šimečková, Týna Zublová, Vivi Weimerová, Viki Kmínková, Adélka Maralíková, Terezka Vítečková, Vanesska Do, Natálka Najmanová, Natálka Klímková, Norinka Abdel Hady

3. místo - Bublinka - sólo - Akroba - Domča Jánská

3. místo - Malá mořská víla - sólo - Muzikál - Klárka Burianová

4. místo - Hvězdička - sólo - Akroba - Natálka Klímková

5. místo - Pat a Mat - duo - Art - Aďa Weimerová, Vivi Weimerová

6. místo - Flinstounovi - sólo - Art - Kája Šimečková

8. místo - Letuška - sólo - Art - Vivi Weimerová

Kategorie Children (8,6 - 12,5 let)

1. místo - Školačky - duo - Akroba - Barča Mílková, Viki Kmínková

4. místo - Ty a já - duo - Akroba - Terezka Vítečková, Zuzka Vítečková

5. místo - Housličky - duo - Art - Terča Burianová, Klárka Burianová

6. místo - Pipi dlouhá punčocha - sólo - Open - Terka Šafránková

7. místo - Stonožka - malá skupina - Art - Terča Burianová, Terka Šafránková, Barča Mílková, Domča Jánská, Klárka Burianová

10. místo - Dračí kletba - sólo - Art - Terča Burianová

Březen 2018

POHYB BEZ BARIÉR ŽILINA SEMIFINÁLE 10.3.2018

Formace kategorie DVK

2. místo a postup do finále - Stonožky - art dance - Terča Burianová, Terka Šafránková, Barča Mílková, Domča Jánská, Klárka Burianová

Duo kategorie DVK

2. místo a postup do finále - Housličky - show dance - Terča Burianová, Klárka Burianová

4. místo - Pat a Mat - show dance - Vivi Weimerová, Aďa Weimerová

2. místo - Školačky - open - Barča Mílková, Viki Kmínková

Sólo kategorie DVK

1. místo a postup do finále - Malá mořská víla - show dance - Klárka Burianová

2. místo - Flinstounovi - show dance - Kája Šimečková

2. místo - Bublinky - open - Domča Jánská

3. místo - Pipi dlouhá punčocha - open - Terka Šafránková

3. místo - Dračí kletba - art dance - Terča Burianová

Formace kategorie open mini

2. místo a postup do finále - Mít chytro v hlavě

3. místo a postup do finále - Pod peřinkou

Duo kategorie open mini

2. místo a postup do finále - Koťátka

Sólo kategorie open mini

1. místo a postup do finále - Hvězdička

2. místo a postup do finále - Letuška

Duo kategorie HVK

1. místo a postup do finále - Ty a já

Duben 2018

MIA OSTRAVA SEMIFINÁLE 8.4.2018

Formace

1. místo - Mít chytro v hlavě - original dynamic - 6 - 8 let - Terča Burianová, Terka Šafránková, Anička Bohačíková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Barča Mílková, Aďa Weimerová, Vanesska Do, Terezka Vítečková, Kája Šimečková, Naty Klímková, Kačka Dudová, Vivi Weimerová, Viki Kmínková, Týna Zublová

1. místo - Pod peřinkou - original slow - 5 - 8 let - Terezka Vítečková, Vanesska Do, Klárka Burianová, Domča Jánská, Barča Mílková, Kačka Dudová, Naty Klímková, Kája Šimečková, Vivi Weimerová, Viki Kmínková, Týna Zublová, Emma Ščučková

3. místo - Stonožka - original dynamic - 9 - 11 let - Terča Burianová, Terka Šafránková, Anička Bohačíková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Barča Mílková

3. místo - Pramínek - výrazový tanec - 7 - 11 let - Terča Burianová, Terka Šafránková, Anička Bohačíková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Barča Mílková, Aďa Weimerová, Vanesska Do, Terezka Vítečková, Kája Šimečková, Naty Klímková, Kačka Dudová, Vivi Weimerová, Viki Kmínková, Týna Zublová, Sofča Chovancová

O pohár - sóla, dua

1. místo - Housličky - original dynamic - 6 - 9 let - Klárka Burianová, Terča Burianová

1. místo - Pipi dlouhá punčocha - original dynamic - 10 - 13 let - Terka Šafránková

1. místo - Letuška - original slow - 3 - 6 let - Vivi Weimerová

2. místo - Koťátka - original slow - 3 - 6 let - Terezka Vítečková, Vanesska Do

1. místo - Malá mořská víla - original slow - 7 - 9 let - Klárka Burianová

2. místo - Pat a Mat - original slow - 7 - 9 let - Vivi Weimerová, Aďa Weimerová

3. místo - Flinstounovi - original slow - 7 - 9 let - Kája Šimečková

1. místo - Dračí kletba - výrazový tanec - 9 - 11 let - Terča Burianová

1. místo - Gallery - výrazový tanec - 14 - 25 let - Klárka Olszowská

1. místo - I don´t no - výrazový tanec - 14 - 25 let - Klárka Olszowská, Zuzka Vítečková

1. místo - Ty a já - gymnastika - 10 - 12 let - Terezka Vítečková, Zuzka Vítečková

1. místo - Školačky - gymnastika - 7 - 9 let - Barča Mílková, Viki Kmínková

2. místo - Bublinky - gymnastika - 7 - 9 let - Domča Jánská

3. místo - Hvězdička - gymnastika - 7 - 9 let - Naty Klímková

POHYB BEZ BARIÉR ŽILINA FINÁLE 20. - 21.4.2018

Formace

1. místo - Mít chytro v hlavě - kategorie open mini - Terča Burianová, Terka Šafránková, Anička Bohačíková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Barča Mílková, Aďa Weimerová, Vanesska Do, Terezka Vítečková, Kája Šimečková, Naty Klímková, Kačka Dudová, Vivi Weimerová, Viki Kmínková, Týna Zublová

2. místo - Pod peřinkou - kategorie open mini - Terezka Vítečková, Vanesska Do, Klárka Burianová, Domča Jánská, Barča Mílková, Kačka Dudová, Naty Klímková, Kája Šimečková, Vivi Weimerová, Viki Kmínková, Týna Zublová, Emma Ščučková

4. místo - Stonožka - kategorie DVK - art dance - Terča Burianová, Terka Šafránková, Anička Bohačíková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Barča Mílková

Sóla

2. místo - Letuška - kategorie open mini - Vivi Weimerová

2. místo - Hvězdička - kategorie open mini - Vivi Weimerová

3. místo - Malá mořská víla - kategorie DVK - art dance - Klárka Burianová

Dua

2. místo - Koťátka - kategorie open mini - Terezka Vítečková, Vanesska Do

4. - 9. místo - Housličky - kategorie DVK - art dance - Klárka Burianová, Terezka Burianová

Květen 2018

HLUČÍNSKÝ TALENT 12.5.2018

kategorie do 9 let

6. místo - Pod peřinkou - Terezka Vítečková, Vanesska Do, Klárka Burianová, Domča Jánská, Barča Mílková, Kačka Dudová, Naty Klímková, Kája Šimečková, Vivi Weimerová, Viki Kmínková, Týna Zublová, Emma Ščučková

kategorie 1. - 4. třída

2. místo - Pramínek (z 13ti choreografií) - Terča Burianová, Terka Šafránková, Anička Bohačíková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Barča Mílková, Aďa Weimerová, Vanesska Do, Terezka Vítečková, Kája Šimečková, Naty Klímková, Kačka Dudová, Vivi Weimerová, Viki Kmínková, Týna Zublová

5. místo - Mít chytro v hlavě (z 13ti choreografií) - Terča Burianová, Terka Šafránková, Anička Bohačíková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Barča Mílková, Aďa Weimerová, Vanesska Do, Terezka Vítečková, Kája Šimečková, Naty Klímková, Kačka Dudová, Vivi Weimerová, Viki Kmínková, Týna Zublová

kategorie 5. - 9. třída

10. místo - Stonožky (z 15ti choreografií) - Terča Burianová, Terka Šafránková, Anička Bohačíková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Barča Mílková

MIA PRAHA FINÁLE 25. - 26.5.2018

1. místo - Mít chytro v hlavě - original dynamic (z 8 choreografií) - Terča Burianová, Terka Šafránková, Anička Bohačíková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Barča Mílková, Aďa Weimerová, Vanesska Do, Terezka Vítečková, Kája Šimečková, Naty Klímková, Kačka Dudová, Vivi Weimerová, Viki Kmínková, Týna Zublová

2. místo - Pod peřinkou - original slow - Terezka Vítečková, Vanesska Do, Klárka Burianová, Domča Jánská, Barča Mílková, Kačka Dudová, Naty Klímková, Kája Šimečková, Vivi Weimerová, Viki Kmínková, Týna Zublová, Emma Ščučková

2. místo - Stonožky - malá formace - original dynamic - Terča Burianová, Terka Šafránková, Anička Bohačíková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Barča Mílková

4. místo - Pramínek - výrazový tanec - Terča Burianová, Terka Šafránková, Anička Bohačíková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Barča Mílková, Aďa Weimerová, Vanesska Do, Terezka Vítečková, Kája Šimečková, Naty Klímková, Kačka Dudová, Vivi Weimerová, Viki Kmínková, Týna Zublová

Červen 2018

OSTRAVSKÁ PYRAMIDA 2. - 3.62018

Duo kategorie mini

1. místo - Koťátka - show - Terezka Vítečková, Vanesska Do

Sólo kategorie baby

2. místo - Flinstounovi - show - Kája Šimečková

5. místo - Malá mořská víla - show - Klárka Burianová

6. místo - Letuška - show - Vivi Weimerová

3. místo - Hvězdička - akroba - Naty Klímková

Velké formace kategorie baby

2. místo - Pod peřinkou - show - Terezka Vítečková, Vanesska Do, Klárka Burianová, Domča Jánská, Barča Mílková, Kačka Dudová, Naty Klímková, Kája Šimečková, Vivi Weimerová, Viki Kmínková, Týna Zublová, Emma Ščučková

Sólo kategorie děti

5. místo - Dračí kletba - moderna - Terča Burianová

3. místo - Bublinky - akroba - Domča Jánská

4. místo - Pipi dlouhá punčocha - open - Terka Šafránková

Duo kategorie děti

6. místo - Housličky - show - Klárka Burianová, Terča Burianová

9. místo - Pat a Mat - show - Vivi Weimerová, Aďa Weimerová

3. místo - Školačky - akroba - Barča Mílková, Viki Kmínková

Malé formace kategorie děti

1. místo - Stonožka - jazz - Terča Burianová, Terka Šafránková, Anička Bohačíková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Barča Mílková

Velké formace kategorie děti

2. místo - Pramínek - show - Terča Burianová, Terka Šafránková, Anička Bohačíková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Barča Mílková, Aďa Weimerová, Vanesska Do, Terezka Vítečková, Kája Šimečková, Naty Klímková, Kačka Dudová, Vivi Weimerová, Viki Kmínková, Týna Zublová

2. místo - Mít chytro v hlavě - jazz - Terča Burianová, Terka Šafránková, Anička Bohačíková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Barča Mílková, Aďa Weimerová, Vanesska Do, Terezka Vítečková, Kája Šimečková, Naty Klímková, Kačka Dudová, Vivi Weimerová, Viki Kmínková, Týna Zublová

Sólo kategorie junioři

2. místo - Gallery - moderna - Klárka Olszowská

Duo kategorie mládež

1. místo - I don´t no - moderna - Klárka Olszowská, Zuzka Vítečková

zvláštní cena poroty - Ty a já - akroba - Terezka Vítečková, Zuzka Vítečková

MIA OLOMOUC FINÁLE 9.6.2018

Originální dynamic 9-11 let
1. místo - Housličky - Klárka Burianová, Terča Burianová
5. místo - Pipi dlouhá punčocha - Terka Šafránková

Gymnastika 3-7 let
1. místo - Hvězdička - Naty Klímková

Gymnastika 8-10 let
2. místo - Školačky - Barča Mílková, Viki Kmínková

Gymnastika profi 12-15 let
4. místo - Ty a já - Terezka Vítečková, Zuzka Vítečková

Výrazový tanec 9-11 let
1. místo - Dračí kletba - Terča Burianová

Výrazový tanec 13-18 let
1. místo - Gallery - Klárka Olszowská

Výrazový tanec profi 12-18 let
1. místo - I don´t no - Klárka Olszowská, Zuzka Vítečková

Originální slow 3-6 let
1. místo - Koťátka - Terezka Vítečková, Vanesska Do

Originální slow 7-10 let
3. místo - Malá mořská víla - Klárka Burianová
4. místo - Letuška - Vivi Weimerová
5. místo - Flinstounovi - Kája Šimečková
6. místo - Pat a Mat - Vivi Weimerová, Aďa Weimerová