Aktuality

Katlen Ostrava a Talentmánie

22:01:48, 03.09.2010

Aktuality «

 Pokud chcete vrátit velké holky s Hady do Talentmanie - pomožte v hlasování, každý den můžete poslat jeden hlas. http://talentmania.nova.cz/clanek/souteze-kolo3/treti-hlasovani-katlen-ostrava.html

Musite se zaregistrovat jinak vam nebude uznany hlas

Prosíme o podporu naší taneční skupiny vrátit se do soutěže hlasováním. Hlasuje se 1x denně až do 21.září!!! Denně můžete opakovat svůj hlas!!!
Musíte se však nejprve zaregistrovat na stránkách Talentmanie.tv
Tuto registraci udělejte jen 1x a potom můžete denně už jen posílat svůj hlas!!!
Jak na to? Kliknete na odkaz
http://talentmania.nova.cz/clanek/souteze-kolo3/treti-hlasovani-katlen-ostrava.html.
Dále klikněte na přihlaste se zde.
Objeví se černá tabulka. Nahoře vlevo této tabulky klikněte na slovo Registrovat a dále vyplňte registrační formulář (přihlašovací jméno, e-mail, heslo….)
Potom chvíli počkejte, až vám TV NOVA pošle aktivační klíč na váš e-mail a tím
se dostanete k hlasování. Každý další den už jen hlasujete, protože máte registraci hotovou.
Moc a moc děkujeme za vaši podporu. Z každé skupiny postupuje soutěžící
s největším počtem hlasů..

 Poprvé máte možnost ovlivnit podobu televizního pořadu a osud soutěžících, kteří porotu neoslovili, ale vás oslovit mohou. Kromě toho jsme pro vás připravili hodiny té nejlepší zábavy. Vystoupení těch, kteří nepostoupili, uvidíte jen u nás na webu! Připravte se na hodiny šílených vystoupení, přeceněných ambicí, zklamaných nadějí, srandy a mnohdy také přehnané sebedůvěry!

O hlasování

S každým odvysílaným dílem Talentmanie v televizi se na webu talentmania.tv spustí hlasování jedné skupiny vyřazených soutěžících. Pro ty budete moci hlasovat. Ale pozor, každému videu můžete poslat jen jeden hlas denně. Z každé skupiny, kromě poslední, která je početnější, postoupí do semifinále jeden soutěžící, který bude mít znovu šanci zaujmout a vyhrát. Z poslední skupiny postoupí soutěžící dva.

Jednotlivé skupiny vyřazených mezi sebou nesoutěží, proto nebude ta, která je na webu umístěna delší dobu, ve výhodě. Je to na vás – hlasujte a změňte osudy osmi soutěžících!

« zpět na přehled novinek