Aktuality

Mezinárodní festival Podzimní pohádka Teplice – Praha 28.-31.10.2010

16:45:12, 23.10.2010

Aktuality «

 

Mezinárodní festival Podzimní pohádka Teplice – Praha 28.-31.10.2010 /účast Arménie, Bulharsko, Gruzie, Polsko, Rusko, Slovensko, Ukrajina, Estonsko a Česko/
                   Soutěžní choreografie - Svátek sakury, Keltský tanec, Haleluja, Bublinky, Chorus line, Rapsody black and white, Magic hat.
                   Odjezd : ve čtvrtek 28.10.2010 autobusem do Teplic /předběžný odjezd je stanovený na 9,30hod od Černé Louky/.
                   Příjezd do Teplic, ubytování v hotelu a večeře. Další dny bude v Teplicích neveřejná soutěž pouze před porotou a podle jejího rozhodnutí večerní koncert v kulturním domě Teplice a pak postupy až do Prahy. Během pobytu zajištěno ubytování v hotelu a 3x denně strava.
                   Návrat v neděli 31.10.2010 v noci nebo nad ránem v pondělí, podle úspěšnosti - gala s předáváním ocenění je 31.10. v 18 hod. ve Vinohradském divadle v Praze.
                   Cena: 1.700,-/osobu - platí rodiče, - /doplatek ubytování, startovné a doprava hrazeno z dotace kraje/.
Nezapomenout: kostýmy v perfektním stavu se všemi doplňky a rekvizitami- vše prosím na 1 ramínko v obalu, černé tréninkové oblečení, Katleňáckou teplákovku, Katleňácký batoh, cvičky, hygienické potřeby /nezapomenout hřeben/, pyžamo, papuče, plavky, ručník, spodní prádlo i podle kostýmů /Bublinky a Haleluja čistě bílé, keltský černé kraťásky+černé ponožky a černé cvičky-bez dír! Na cestu přibalit větší svačinu nebo si děti můžou koupit něco na benzinkách při čuracích pauzách, můžete klidně přibalit i větší množství pití v PET láhvích na celý pobyt - podepsané. Drobné dárečky - nejvíce jsou žádány odznáčky s českou vlajkou, ale fantazii se meze nekladou. Gumičky a sponky v dostatečném množství a vhodné barvě, keltský papiloty.
                  Držte nám palce – konkurence bude opravdu velká a velmi dobrá. Můžete i kouknout na videa z min.ročníků www.jsgroup.cz

« zpět na přehled novinek