Úspěchy - Rok 2016
Únor 2016
VIENNA OPEN DANCE FEST 27. - 28.2.2016
Sólo děti:
3. místo - Barbie - Jazz - Terka Burianová
Sólo junioři:
16. místo - Amélie - Moderna - Tina Folvarčná
Sólo senioři:
2. místo - Susan - Akrobacie - Zuzka Vítečková
4. místo - Action woman - Show - Zuzka Vítečková
11. místo - Dream - Moderna - Zuzka Vítečková
Duo děti:
1. místo - Terka & Terka - Moderna - Terka Burianová, Terka Šafránková
Duo junioři:
2. místo - Čardáš - Etnický tanec - Tina Folvarčná, Jakub Maceček
Trio junioři:
2. místo - Ta ne! - Jazz - Zuzka Vítečková, Tina Folvarčná, Jakub Maceček
Malé formace děti:
1. místo - Podej mi ruku - Moderna - Terka Burianová, Terka Šafránková, Bára Mílková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Kajka Šimečková
3. místo - Kuřátka - Show - Terka Burianová, Terka Šafránková, Bára Mílková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Viki Kmínková, Bea Řehová, Sofie Pokorná
Formace mini:
1. místo - Makové panenky - Balet - Terka Burianová, Terka Šafránková, Aďa Weimerová, Barča Kulesová, Eliška Ondruchová, Bára Mílková, Sofie Pokorná, Viki Kmínková, Maruška Doležílková, Bea Řehová, Klárka Burianová, Eliška Bartoňová , Viki Weimerová, Kajka Šimečková, Domča Jánská
Formace děti:
2. místo - Jak se pečou koláče - Show - Terka Burianová, Terka Šafránková, Aďa Weimerová, Barča Kulesová, Eliška Ondruchová, Bára Mílková, Sofie Pokorná, Viki Kmínková, Maruška Doležílková, Bea Řehová, Klárka Burianová, Eliška Bartoňová, Viki Weimerová, Kajka Šimečková, Domča Jánská, Werča Antczak
Březen 2016
POHYB BEZ BARIÉR - SEMIFINÁLE ŽILINA 12.3.2016
Sólo děti:
1. místo a postup do finále - Barbie - Jazz - Terka Burianová
Sólo senioři:
1. místo a postup do finále - Dream - Moderna - Zuzka Vítečková
2. místo a postup do finále - Susan - Akrobacie - Zuzka Vítečková
Duo děti:
4. místo a postup do finále - Terka & Terka - Moderna - Terka Burianová, Terka Šafránková
Formace děti:
1. místo a postup do finále - Jak se pečou koláče - Show - Terka Burianová, Terka Šafránková, Aďa Weimerová, Eliška Ondruchová, Bára Mílková, Sofie Pokorná, Viki Kmínková, Bea Řehová, Klárka Burianová, Eliška Bartoňová, Viki Weimerová, Kajka Šimečková, Domča Jánská, Werča Antczak
1. místo a postup do finále - Kuřátka - Show - Terka Burianová, Terka Šafránková, Bára Mílková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Viki Kmínková, Bea Řehová, Sofie Pokorná
2. místo a postup do finále - Podej mi ruku - Moderna - Terka Burianová, Terka Šafránková, Bára Mílková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Kajka Šimečková
8. místo - Makové panenky - Balet - Terka Burianová, Terka Šafránková, Aďa Weimerová, Eliška Ondruchová, Bára Mílková, Sofie Pokorná, Viki Kmínková, Bea Řehová, Klárka Burianová, Eliška Bartoňová, Viki Weimerová, Kajka Šimečková, Domča Jánská
Duben 2016
MIA FESTIVAL - SEMIFINÁLE OSTRAVA 2.4.2016
Rodiče a děti:
1. místo a postup do finále - Beruško, půjč mi jednu tečku - Emma Švrčková s maminkou, Julie Hořínková s maminkou, Werča Antczak s maminkou, Sofie Pokorná s maminkou, Bea Řehová s maminkou, Terezka Vítečková s babičkou
Original dynamic:
1. místo a postup do finále - velké formace - Jak se pečou koláče - Terka Burianová, Terka Šafránková, Aďa Weimerová, Barča Kulesová, Eliška Ondruchová, Bára Mílková, Sofie Pokorná, Viki Kmínková, Bea Řehová, Klárka Burianová, Eliška Bartoňová, Viki Weimerová, Kajka Šimečková, Domča Jánská, Werča Antczak
1. místo a postup do finále - malé formace - Kuřátka - Terka Burianová, Terka Šafránková, Bára Mílková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Viki Kmínková, Bea Řehová, Sofie Pokorná
2. místo - sólo - Barbie - Jazz - Terka Burianová
Original slow:
1. místo a postup do finále - velké formace - Makové Panenky - Terka Burianová, Terka Šafránková, Aďa Weimerová, Barča Kulesová, Eliška Ondruchová, Bára Mílková, Sofie Pokorná, Viki Kmínková, Bea Řehová, Klárka Burianová, Eliška Bartoňová, Viki Weimerová, Kajka Šimečková, Domča Jánská, Werča Antczak
1. místo a postup do finále - malé formace - Podej mi ruku - Terka Burianová, Terka Šafránková, Bára Mílková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Kajka Šimečková
1. místo a postup do finále - Gymnastika - Bublinky - Vendy Vávrová, Kája Vávrová, Klaudie Kudělková, Kamča Macečková, Lucka Fišáková, Sára Řehová
5. místo - duo - Terka & Terka - Moderna - Terka Burianová, Terka Šafránková
MIA FESTIVAL - SEMIFINÁLE BRNO 23.4.2016
Original dynamic:
2. místo - sólo - Barbie - Jazz - Terka Burianová
1. místo - duo - Etnický tanec - Čardáš - Tina Folvarčná, Jakub Maceček
4. místo - trio - Ta ne! - Jazz - Zuzka Vítečková, Tina Folvarčná, Jakub Maceček
Original slow:
1. místo - duo - Terka & Terka - Moderna - Terka Burianová, Terka Šafránková
3. místo - sólo - Amélie - Moderna - Tina Folvarčná
1. místo - sólo - Dream - Moderna - Zuzka Vítečková
2. místo - sólo - Susan - Akrobatický - Zuzka Vítečková
POHYB BEZ BARIÉR - FINÁLE ŽILINA 30.4.2016
Formace děti:
1. místo a postup do rakouského Grazu - Jak se pečou koláče - Show - Terka Burianová, Terka Šafránková, Aďa Weimerová, Barča Kulesová, Eliška Ondruchová, Bára Mílková, Sofie Pokorná, Viki Kmínková, Bea Řehová, Klárka Burianová, Eliška Bartoňová, Viki Weimerová, Kajka Šimečková, Domča Jánská, Werča Antczak
2. místo - Kuřátka - Show - Terka Burianová, Terka Šafránková, Bára Mílková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Viki Kmínková, Bea Řehová, Sofie Pokorná
3. místo - Podej mi ruku - Moderna - Terka Burianová, Terka Šafránková, Bára Mílková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Kajka Šimečková
Květen 2016
MIA FESTIVAL - 1. ČÁST FINÁLE - PRAHA 28.5.2016
Rodiče a děti:
1. místo - Beruško, půjč mi jednu tečku - Emma Švrčková s maminkou, Julie Hořínková s maminkou, Werča Antczak s maminkou, Bea Řehová s maminkou, Terezka Vítečková s babičkou
Duo Junioři:
2. místo - Čardáš - Etnický tanec - Tina Folvarčná, Jakub Maceček
Formace děti:
2. místo - Kuřátka - Show - Terka Burianová, Terka Šafránková, Bára Mílková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Viki Kmínková, Bea Řehová
5. místo - Jak se pečou koláče - Show - Terka Burianová, Terka Šafránková, Aďa Weimerová, Barča Kulesová, Eliška Ondruchová, Bára Mílková, Viki Kmínková, Bea Řehová, Klárka Burianová, Eliška Bartoňová, Viki Weimerová, Kajka Šimečková, Domča Jánská, Werča Antczak
Červen 2016
MIA FESTIVAL - 2. ČÁST FINÁLE - PRAHA 5.6.2016
Duo děti:
2. místo - Terka & Terka - Moderna - Terka Burianová, Terka Šafránková
Formace:
1. místo - Bublinky - Gymnastika - Vendy Vávrová, Kája Vávrová, Klaudie Kudělková, Kamča Macečková, Lucka Fišáková, Sára Řehová
3. místo - Podej mi ruku - Moderna - Terka Burianová, Terka Šafránková, Bára Mílková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Kajka Šimečková
4. místo - Makové panenky - Original Slow - Terka Burianová, Terka Šafránková, Aďa Weimerová, Barča Kulesová, Eliška Ondruchová, Bára Mílková, Viki Kmínková, Bea Řehová, Klárka Burianová, Eliška Bartoňová, Viki Weimerová, Kajka Šimečková, Domča Jánská, Werča Antczak
OSTRAVSKÁ PYRAMIDA 4. - 5.6.2016
Rodiče a děti:
1. místo - Beruško, půjč mi jednu tečku - Emma Švrčková s maminkou, Julie Hořínková s maminkou, Werča Antczak s maminkou, Bea Řehová s maminkou, Terezka Vítečková s babičkou
Sólo děti:
5. místo - Barbie - Jazz - Terka Burianová
Sólo junioři:
4. místo - Amélie - Moderna - Tina Folvarčná
6. místo - Touha - Moderna - Julie Jarošová
Duo děti:
3. místo - Terka & Terka - Moderna - Terka Burianová, Terka Šafránková
Duo junioři:
1. místo - Nenávist - Moderna - Tina Folvarčná, Julie Jarošová
4. místo - Čardáš - Etnický tanec - Tina Folvarčná, Jakub Maceček
Trio junioři:
3. místo - Ta ne! - Jazz - Julie Jarošová, Tina Folvarčná, Jakub Maceček
Formace baby:
1. místo - Podej mi ruku - Moderna - Terka Burianová, Terka Šafránková, Bára Mílková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Kajka Šimečková
1. místo - Kuřátka - Show - Terka Burianová, Terka Šafránková, Bára Mílková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Viki Kmínková, Bea Řehová
5. místo - Bublinky - Gymnastika - Vendy Vávrová, Kája Vávrová, Klaudie Kudělková, Kamča Macečková, Lucka Fišáková, Sára Řehová
Listopad 2016
SEDMIKVÍTEK HOLEŠOV 26.11.2016
Sólo děti I:
1. místo - Malá čarodějka - show - Domča Jánská
2. místo - Žabka - show - Eliška Bartoňová
3. místo - Esmeralda - etnický tanec - Klárka Burianová
Sólo děti II:
1. místo - Avatar - moderní tanec - Terka Burianová
2. místo - Na palubě - show - Terka Šafránková
3. místo - Sun is shining - show - Bára Mílková
4. místo - Kominice - lidový tanec - Aďa Weimerová
Formace - show:
2. místo - Jak se pečou koláče - Terka Burianová, Terka Šafránková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Anetka Ulmová, Bára Mílková, Aďa Weimerová, Jana Kakalejčíková, Kajka Šimečková, Eliška Bartoňová, Viki Weimerová, Viki Kmínková, Werča Antczak
3. místo - Kuřátka - Terka Burianová, Terka Šafránková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Anetka Ulmová, Sarah Paletová, Bára Mílková, Viki Kmínková
Formace - klasický tanec:
1. místo - Podej mi ruku - Terka Burianová, Terka Šafránková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Bára Mílková, Kajka Šimečková
2. místo - Makové panenky - Terka Burianová, Terka Šafránková, Domča Jánská, Klárka Burianová, Bára Mílková, Kajka Šimečková, Aďa Weimerová, Anetka Ulmová, Eliška Bartoňová, Viki Weimerová, Viki Kmínková, Werča Antczak
3. místo - Terka & Terka - Terka Burianová, Terka Šafránková