Úspěchy - Rok 2019

Únor 2019

VIENNA DANCE FEST 23.2.2019

Kategorie Baby (do 5,5 let):

1. místo - Červená karkulka - sólo - akroba - Vanesska Do

Kategorie Mini (do 8,5 let):

1. místo - Pramínek - formace - moderna - Teri Vítečková, Lily Tranová, Vanesska Do, Bibi Dudová, Emča Ščučková, Týna Zublová, Klárka Burianová, Kačka Dudová, Kajka Šimečková, Viki Kmínková, Anička Bohačíková, Terka Šafránková, Terča Burianová

4. místo - Myšky a kocour Fous - malá skupina - art - Teri Vítečková, Lily Tranová, Vanesska Do, Bibi Dudová, Emča Ščučková, Týna Zublová, Klárka Burianová, Kačka Dudová, Kajka Šimečková, Viki Kmínková

Kategorie děti (do 12 let):

2. místo - Země nezemě - school production - Teri Vítečková, Lily Tranová, Vanesska Do, Bibi Dudová, Emča Ščučková, Týna Zublová, Klárka Burianová, Kačka Dudová, Kajka Šimečková, Viki Kmínková, Anička Bohačíková, Terka Šafránková, Terča Burianová, Niki Přibylová, Ady Piatkovská, Káča Frodlová, Kája Frodlová, Klára Olszowská, Zuzka Vítečková, Marki Frajkowská

4. místo - Růžový panter - malá skupina - jazz - Týna Zublová, Klárka Burianová, Kačka Dudová, Kajka Šimečková, Viki Kmínková, Anička Bohačíková, Terka Šafránková, Terča Burianová

4. místo - Na vlásku - sólo - muzikál - Klárka Burianová

6. místo - Matrix - sólo - akroba - Terka Šafránková

9. místo - Feel the light - sólo - akroba - Viki Kmínková

10. - 18. místo - Poppy - sólo - art - Kajka Šimečková

10. - 18. místo - The greatest show - sólo - art - Terča Burianová

14. - 26. místo - Dynasty - sólo - moderna - Terča Burianová

Kategori junioři (do 16 let):

4. místo - Hey Pachuco! - duo - jazz - Ady Piatkovská a Niki Přibylová

7. místo - Twins - duo - moderna - Káča a Kája Frodlovy

7. - 13. místo a postup do semifinále - Gallery - sólo - moderna - Klára Olszowská

9. - 18. místo - Batman - sólo - art - Ady Piatkovská

Kategorie senioři:

1. místo - Ring - sólo - akroba - Zuzka Vítečková

2. místo - Variace Esmeraldy - sólo - balet - Marki Frajkowská

4. místo - I don´t know - duo - moderna - Zuzka Vítečková a Klára Olszowská

5. místo - Take me home - malá skupina - moderna - Niki Přibylová, Ady Piatkovská, Káča Frodlová, Kája Frodlová, Klára Olszowská, Zuzka Vítečková, Marki Frajkowská

9. - 18. místo - Leave out all the rest - sólo - moderna - Marki Frajkowská

Duben 2019

MIA FESTIVAL OSTRAVA - semifinále 7.4.2019

Formace:

1. místo - Kocour Fous - original slow - Teri Vítečková, Lily Tranová, Vanesska Do, Bibi Dudová, Emča Ščučková, Týna Zublová, Sofi Chovancová, Klárka Burianová, Kačka Dudová, Kajka Šimečková, Viki Kmínková

1. místo - Růžový panter - original slow - Týna Zublová, Klárka Burianová, Kačka Dudová, Kajka Šimečková, Viki Kmínková, Anička Bohačíková, Terka Šafránková, Terča Burianová

1. místo - Victory - výrazový tanec - Terka Šafránková, Terča Burianová, Niki Přibylová, Ady Piatkovská, Káča Frodlová, Kája Frodlová

1. místo - Země nezemě - original slow profi - Teri Vítečková, Lily Tranová, Vanesska Do, Bibi Dudová, Emča Ščučková, Týna Zublová, Klárka Burianová, Kačka Dudová, Kajka Šimečková, Sofi Chovancová, Viki Kmínková, Anička Bohačíková, Terka Šafránková, Terča Burianová, Niki Přibylová, Ady Piatkovská, Káča Frodlová, Kája Frodlová, Klára Olszowská, Zuzka Vítečková, Marki Frajkowská

1. místo - Take me home - výrazový tanec profi - Niki Přibylová, Ady Piatkovská, Káča Frodlová, Kája Frodlová, Klára Olszowská, Zuzka Vítečková, Marki Frajkowská

Sólistky:

1. místo - Červená karkulka - gymnastika - Vanesska Do

1. místo - Dynasty - výrazový tanac - Terča Burianová

1. místo - The greatest show - original dynamic - Terča Burianová

1. místo - Cry pretty - výrazový tanec profi - Zuzka Vítečková

1. místo - Leave out all the rest - výrazový tanec - Marki Frajjkowská

1. místo - Hey Pachuco! - original dynamic - Niki Přibylová a Ady Piatkovská

2. místo - Na vlásku - original slow - Klárka Burianová

2. místo - Poppy - original dynamic - Kajka Šimečková

2. místo - Batman - gymnastika - Ady Piatkovská

3. místo - Twins - výrazový tanec - Káča a Kája Frodlovy

4. místo - Matrix - gymnastika - Terka Šafránková

5. místo - Feel the light - gymnastika - Viki Kmínková

5. místo - Variace Esmeraldy - balet profi - Marki Frajkowská

POHYB BEZ BARIÉR ŽILINA 13. - 14.4.2019

Formace:

1. místo - Země nezemě - kategorie hlavní open - Teri Vítečková, Lily Tranová, Vanesska Do, Bibi Dudová, Emča Ščučková, Týna Zublová, Klárka Burianová, Kačka Dudová, Kajka Šimečková, Viki Kmínková, Anička Bohačíková, Terka Šafránková, Terča Burianová, Niki Přibylová, Ady Piatkovská, Káča Frodlová, Kája Frodlová, Klára Olszowská, Zuzka Vítečková, Marki Frajkowská

3. místo - Pramínek - kategorie děti moderna - Teri Vítečková, Lily Tranová, Vanesska Do, Bibi Dudová, Emča Ščučková, Týna Zublová, Klárka Burianová, Kačka Dudová, Kajka Šimečková, Viki Kmínková, Anička Bohačíková, Terka Šafránková, Terča Burianová

3. místo - Victory - kategorie junioři show - Terka Šafránková, Terča Burianová, Niki Přibylová, Ady Piatkovská, Káča Frodlová, Kája Frodlová

3. místo - Kocour Fous - kategorie mini - Teri Vítečková, Lily Tranová, Vanesska Do, Bibi Dudová, Emča Ščučková, Týna Zublová, Sofi Chovancová, Klárka Burianová, Kačka Dudová, Kajka Šimečková, Viki Kmínková

4. místo a speciální cena poroty za choreografii - Růžový panter - kategorie děti show - Týna Zublová, Klárka Burianová, Kačka Dudová, Kajka Šimečková, Viki Kmínková, Anička Bohačíková, Terka Šafránková, Terča Burianová

4. místo - Take me home - kategorie hlavní moderna - Niki Přibylová, Ady Piatkovská, Káča Frodlová, Kája Frodlová, Klára Olszowská, Zuzka Vítečková, Marki Frajkowská

Sóla a dua:

Kategorie děti open sólo:

3. místo - Feel the light - Viki Kmínková

5. místo - Matrix - Terka Šafránková

Kategorie děti moderna sólo:

4. místo - Dynasty - Terča Burianová

Kategorie děti show sólo:

1. místo - Na vlásku - Klárka Burianová

2. místo - The greatest show - Terča Burianová

3. místo - Poppy - Kajka Šimečková

Kategorie junioři open duo:

1. místo - Hey Pachuco! - Niki Přibylová a Ady Piatkovská

Kategorie junioři show sólo:

3. místo - Batman - Ady Piatkovská

Kategorie junioři moderna duo:

8. místo - Twins - Káča a Kája Frodlovy

Kategorie mini sólo:

2. místo - Červená karkulka - Vanesska Do

Květen 2019

MIA FESTIVAL PRAHA - finále 25. - 26.5.2019

Sólistky

1. místo - Ćervená karkulka - gymnastika 5 - 7 let - Vanesska Do

1. místo - Batgirl - gymnastika 14 - 18 let - Ady Piatkovská

2. místo - Matrix - gymnastika 10 - 13 let - Terka Šafránková

3. místo - Feel the light - gymnastika 10 - 13 let - Viki Kmínková

4. místo - Poppy - originální dynamic 8 - 9 let - Kajka Šimečková

3. místo - The greatest show - originální dynamic 10 - 11 let - Terča Burianová

3. místo - Hey Pachuco! - originální dynamic 14 - 15 let - Ady Piatkovská a Niki Přibylová

2. místo - Na vlásku - originální slow 9 - 12 let - Klárka Burianová

1. místo - Variations Esmeralda - balet od 18 let - Marki Frajkowská

3. místo - Dynasty - výrazový tanec 11 - 13 let - Terča Burianová

3. místo - Twins - výrazový tanec 14 - 17 let - Káča a Kája Frodlovy

1. místo - Leave out all the rest - výrazový tanec od 18 let - Marki Frajkowská

1. místo - Cry pretty - profi výrazový tanec od 18 let - Zuzka Vítečková

Formace

1. místo - Růžový panter - small groups - originální slow 6 - 9 let - Týna Zublová, Klárka Burianová, Kačka Dudová, Kajka Šimečková, Viki Kmínková, Anička Bohačíková, Terka Šafránková, Terča Burianová

2. místo - Kocour Fous - groups - originální slow 5 - 7 let - Teri Vítečková, Lily Tranová, Vanesska Do, Bibi Dudová, Emča Ščučková, Týna Zublová, Sofi Chovancová, Klárka Burianová, Kačka Dudová, Kajka Šimečková, Viki Kmínková

4. místo - Země nezemě - groups - profi originální slow 9 - 12 let - Teri Vítečková, Lily Tranová, Vanesska Do, Bibi Dudová, Emča Ščučková, Týna Zublová, Klárka Burianová, Kačka Dudová, Kajka Šimečková, Viki Kmínková, Anička Bohačíková, Terka Šafránková, Terča Burianová, Niki Přibylová, Ady Piatkovská, Káča Frodlová, Kája Frodlová, Zuzka Vítečková, Marki Frajkowská

3. místo - Victory - small groups - výrazový tanec 12 - 13 let - Terka Šafránková, Terča Burianová, Niki Přibylová, Ady Piatkovská, Káča Frodlová, Kája Frodlová

2. místo - Take me home - groups - profi výrazový tanec 13 - 17 let - Terča Burianová, Niki Přibylová, Ady Piatkovská, Káča Frodlová, Kája Frodlová, Zuzka Vítečková, Marki Frajkowská

Červen 2019

OSTRAVSKÁ PYRAMIDA 8. - 9.6.2019

Mini akroba

1. místo - Červená karkulka - Vanesska Do

Děti akroba

2. místo - Feel the light - Viki Kmínková

3. místo - Matrix - Terka Šafránková

Děti show

8. místo - The greatest show - Terča Burianová

12. místo - Na vlásku - Klárka Burianová

15. místo - Poppy - Kajka Šimečková

Děti moderna

6. místo - Dynasty - Terča Burianová

Junioři akroba

4. místo - Batgirl - Ady Piatkovská

Junioři jazz, moderna

9. místo - Hey Pachuco! - Ady Piatkovská a Niki Přibylová

12. místo - Twins - Káča a Kája Frodlovy

Mládež

1. místo - Cry pretty - moderna - Zuzka Vítečková

1. místo - Variations Esmeralda - balet - Marki Frajkowská

2. místo - Leave out all the rest - moderna - Marki Frajkowská

Formace

1. místo - Take me home - mládež moderna malé skupiny - Terča Burianová, Niki Přibylová, Ady Piatkovská, Káča Frodlová, Kája Frodlová, Zuzka Vítečková, Marki Frajkowská

2. místo - Růžový panter - děti jazz malé skupiny - Týna Zublová, Klárka Burianová, Kačka Dudová, Kajka Šimečková, Viki Kmínková, Anička Bohačíková, Terka Šafránková, Terča Burianová

3. místo - Země nezemě - mládež show velké formace - Teri Vítečková, Lily Tranová, Vanesska Do, Bibi Dudová, Emča Ščučková, Týna Zublová, Klárka Burianová, Kačka Dudová, Kajka Šimečková, Viki Kmínková, Anička Bohačíková, Terka Šafránková, Terča Burianová, Niki Přibylová, Ady Piatkovská, Káča Frodlová, Kája Frodlová, Zuzka Vítečková, Marki Frajkowská

3. místo - Victory - junioři moderna malé skupiny - Terka Šafránková, Terča Burianová, Niki Přibylová, Ady Piatkovská, Káča Frodlová, Kája Frodlová

4. místo - Kocour Fous - děti show velké formace - Teri Vítečková, Lily Tranová, Vanesska Do, Bibi Dudová, Emča Ščučková, Týna Zublová, Sofi Chovancová, Klárka Burianová, Kačka Dudová, Kajka Šimečková, Viki Kmínková